субота, 7 січня 2023 р.

«Тростянець: призма відбудови»

🏰Архітектура – це наука й мистецтво проєктування, спорудження та художнього оздоблення будівель, і, власне, система будівельних споруд. Вона є втіленням культурних процесів, несе послання певних історичних періодів.

Якщо ви закохані в архітектуру й хотіли б краще розумітися на ній, Тростянецька публічна бібліотека запрошує на зустріч-прогулянку з архітекторами на тему «Тростянець: призма відбудови».

😎Гості зустрічі:

Денис Павлишинець – архітектор, будівельник, конструктор, сертифікований інженер-проектувальник, співзасновник архітектурної фірми, учасник громадських проєктів. 

Випускник НУ “Львівська Політехніка”, факультет «Промислове та цивільне будівництво».

Андрій Луца – архітектор, містобудівельник, член містобудівної ради м. Мукачево, СЕО архітектурної майстерні, громадський активіст, учасник громадських та волонтерських проєктів. Випускник факультету містобудування НУ «Львівська Політехніка».

На зустрічі учасники:

  спільно з архітекторами аналізуватимуть місто з точки зору урбаністики, а також з перспективи відбудови зруйнованого та пошкодженого;

довідаються, що таке архітектура, з чого вона складається, які процеси відбуваються від ідеї до закінченої будівлі;

 довідаються про актуальність професії архітектора.

📆: 13 січня 2023 р.;

:  13:00 – 15:00;

📌Місце зустрічі: Тростянецька публічна бібліотека (м. Тростянець, вул. Татаренка, 5 А).

Щоб стати учасником зустрічі-прогулянки з архітекторами, просимо заповнити реєстраційну форму (https://bit.ly/3ieftyL) .

Захід проходить в межах проєкту «Економічний RestART», організатором якого є ВГО Українська бібліотечна асоціація за партнерства агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...