понеділок, 2 січня 2023 р.

«Кодові імена: гра слів»

Вечірка стає нудноюСаме час підвищити градус веселості і скористатися козирем в рукаві. Мова про настільну гру «Кодові імена: гра слів». Невелика порція шпигунської тематики ще не завадила жодній тусовці.

️Настолку неодноразово визнавали грою року, також вона отримувала нагороди як найкраща сімейна настільна гра.

😎«Кодові імена: гра слів» — це відмінний спосіб перевірити інтуїцію. Високий ризик наштовхнутися на вбивцю і закінчити партію завчасно заряджає адреналіном.

Фішки настолки:

🔹Цікавий формат. «Кодові імена: гра слів» — це командне змагання, у якому не останню роль відіграє взаємодія між гравцями.

🔹Невелика тривалість партій. Всього 15-20 хвилин достатньо, щоб виявити всіх спецагентів. Іноді партія закінчується ще швидше.

🔹Естетичне оформлення. Ігрові елементи виглядають мінімалістично. При цьому їхній дизайн витриманий в стилі шпигунських коміксів.

Бери друзів та мерщій в Тростянецька публічна бібліотека. Настільна гра  «Кодові імена: гра слів» чекає саме на тебе🫵

📌Наявності топової серед молоді настільної гри "Кодові імена" завдячуємо проєкту "Центри неформальної освіти у Сумській області" за підтримки ГО "Простір рівних можливостей" та фінансової  Програми USAID "Зміцнення громадської довіри".
Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...