четвер, 7 червня 2018 р.

Мандри з книгою в руках

Вже стало традицією для дітей вільний час під час канікул проводити в бібліотеці.  Адже любов до книг і читання не припиняється ніколи.
Сьогодні учасниками літературного багатоборства «Мандри з книгою в руках»  в читальній залі  Тростянецької публічної бібліотеки стали учні пришкільних таборів СШ №5 та Смородинського НВК.      
 Бібліотекар Валентина Гладун  створила справжню веселу атмосферу свята з кумедними конкурсами, дотепними літературними,  відео - вікторинами, мультимедійними презентаціями  та веселими розвагами. Захід був насичений різноманітністю завдань, радістю і дитячим сміхом.  Присутні отримали порцію позитивних емоцій від зустрічі з Котом Матроскіним та із задоволенням погралися з ним в рухливі ігри та завдяки своїй обізнаності,  начитаності, ерудиції, спритності  і винахідливості змогли відповісти на всі запитання.
      А ще юні читачі  залюбки переглядали дитячі журнали та газети, улюблені книги, цікаві та повчальні мультфільми. Сміх, радість, музика, добрий настрій панували у бібліотеці.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Твори талановитих дітей Тростянеччини ввійшли до літературної збірки

     В Тростянецька публічна бібліотека пройшов святковий захід приурочений випуску літературного альманаху. На протязі майже трьох місяців ...