четвер, 21 червня 2018 р.

Бібліовеселощі знову в Смородині

Тростянецька публічна бібліотека намагається зробити літній відпочинок для своїх користувачів-дітей  незабутнім та довести, що без найкращого друга, книги, канікули сумні. Конкурси, ігри, пригоди, мандрівки дозволяють зробити дитячі канікули не тільки цікавими, а ще й  корисними.
Бібліотека  продовжила започаткований в 2012 році цикл літніх заходів “Від селища до селища-бібліовеселощі». Цього разу бібліотекар Валентина Гладун відвідала Смородине. На майданчику біля бібліотеки та  клубу зібралися діти шкільного табору НВК, щоб взяти участь у пізнавально-розважальній програмі «Канікули на відмінно!»
Бібліотекар  без кінця щось вигадувала: веселила, спонукала дітей до розваг, пропонувала дітям взяти участь у конкурсах, в яких кожен зміг похизуватися своїми знаннями в області літератури.
Присутні проявили неабияку ерудицію в інтелектуальних іграх, «посмакували» літературним вікторинним коктейлем «Улюблені книги», інсценізували казку "Червона шапочка на новий лад".
Діти залюбки змагалися  в веселих стартах, естафетах, пізнали багато нового і цікавого, з величезним задоволенням мандрували сторінками книг і журналів з книжкової виставки-рекомендації «Наші новинки-книжкові родзинки». Захід пройшов на хвилі позитиву та дитячого сміху.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...