середа, 20 червня 2018 р.

Літній книжковий круїз

Літо дарує дітям не тільки теплі деньки і відпочинок, а й можливість відправитися в подорожі, взяти участь у пригодах, відчути себе поетом, і дізнатися відповіді на багато питань. Таку можливість надала своїм маленьким користувачам, учням 3-4-х класів оздоровчого табору СШ№1, Тростянецька публічна  бібліотека.
Цікаво  пройшла   літературна подорож  « Літній книжковий круїз», під час якої діти дружніми командами залюбки занурилися в казково - книжкову країну. Захід пройшов  у вигляді рухливо-інтелектуальної естафети. Вона складалася з різноманітних завдань: розгадування шифровок, встановлення літературних батьків книжкових героїв, отримання СМСок від літературних незнайомців.   

     Гарний настрій подарувала дітям бібліотекар Валентина Гладун, яка запропонувала присутнім веселі ігри, загадки, конкурси. Школярі отримали море задоволення від відповідей на каверзні питання відео-вікторин, мультимедійних презентацій.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...