понеділок, 18 червня 2018 р.

Інтернет. Вчись себе захищати


Інтернет - цікавий і багатосторонній світ, в якому можна знайти інформацію про свої захоплення, підготуватися до уроків, спілкуватися з друзями та родичами, живучи на різних кінцях світу, дивитися фільми та мультфільми, грати в цікаві ігри. Але, як і в звичайному світі, крім доброго і корисного, в Інтернеті є небезпеки, які можуть принести в шкоду дітям.
Щоб почуватися в ньому затишно і  безпечно,  в  Тростянецькій публічній бібліотеці, для дітей шкільних таборів СШ№5 та СШ№3 була проведена година  безпеки «Інтернет. Вчись себе захищати»
Від бібліотекаря Валентини Гладун присутні отримали уявлення про те, де і з чого починався Інтернет, які популярні послуги надає всесвітня мережа на сьогоднішній день, як і за допомогою яких інструментів здійснюється пошук інформації; поговорили про технології безпечної роботи в мережі, безпечному спілкуванні, про загрози мережі Інтернет, познайомилися з безпечними і пізнавальними сайтами для дітей. Учні з величезним задоволенням створювали свою інформаційну павутину, відповідали на запитання вікторини «Продвинутий користувач», відгадували інформаційні загадки.
А потім на школярів чекали розважальні  ігри та конкурси.Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...