пʼятниця, 15 червня 2018 р.

Журнали й газети малятам планети


Світ дитячої періодики надзвичайно різнобарвний і цікавий. У цьому змогли переконатися учні 1-2-х та 3-4-х класів шкільних оздоровчих таборів СШ№2 та СШ№5  під час бібліотечної тусовки «Журнали й газети - малятам планети». 
Учасникам заходу було цікаво дізнатися, що в книгозбірні поряд з книгами живуть багато газет і журналів, які з нетерпінням чекають зустрічі з юними читачами. З мультимедійної презентації «Щоб діти багато знали, є газети і журнали» учні довідалися про те, що кожен номер дитячої періодики-це маленька енциклопедія, яка написана так, щоб дитина із захопленням дослідника могла читати, грати,  відгадувати, розважатися, розмальовувати, творити.
На сторінках дитячої періодики маленькі користувачі знаходили розбіжності на малюнках, відгадували загадки, проходили незвіданими лабіринтами, розгадували ребуси і кросворди. А потім брали участь у іграх, конкурсах, вікторинах.
Завершився захід презентацією яскравої книжкової виставки- інформації «Журнальний хіт-парад».


Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...