четвер, 24 листопада 2016 р.

Школа професійної майстерності для бібліотекарів  23 листопада в Києві в Державній бібліотеці України для юнацтва  зібрались молоді й амбіційні фахівці з бібліотек різних регіонів України на VI Школу  професійної майстерності «Молодий професіонал бібліотеки для юнацтва».
   Серед  14 областей України випала велика нагода взяти участь у навчанні і бібліотекарям Тростянецької ЦРБ Олені Іванцовій та Наталії Кулібабі.
   Відкрила Школу майстерності  заступник директора з науково-методичної роботи ДБУ для юнацтва Тетяна Сопова, яка  розповіла про бібліотеки, як культурні  центри, проекти  як образ життя бібліотек, фінансовий розвиток і грантменеджмент культурної установи,  медіа грамотність і навіть 3D-технології у бібліотеці.
   Іншими словами, програма була насичена, багата на цікаві зустрічі і виступи, на нові бачення і враження, креативні проекти, актуальні обговорення.
   Відвідавши це навчання бібліотекарі отримали колосальний заряд позитивної  енергії.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...