четвер, 22 березня 2018 р.

Разом з книгою відкриваємо світ

         22 березня в рамках Тижня дитячої та юнацької книги бібліотекар Тростянецької публічної бібліотеки Алла Новікова провела для учнів 6-Б класу спеціалізованої школи № 2 пізнавально-розважальну гру «Інтелектуальний марафон».
           Про безцінне значення книги та її роль в людському суспільстві в черговий раз розповіла школярам бібліотекар книгозбірні. А далі на них чекала літературна вікторина «Книга – міст у світі знань», конкурси «Телеграма від казкового героя», « Світ наповнений чудесами», літературний пінг-понг «Калейдоскоп літературних героїв», загадки.
       Діти змогли проявити свою ерудицію, показати обізнаність в книжковому просторі, неповторний гумор, відгадуючи цікаві загадки про книгу та літературних героїв. Найактивніші учасники Іван Величко, Олександра Дзюба, Данило Кочуров, Валерія Гостєва, Олексій Чубар отримали солодощі.
        Із неприхованою цікавістю познайомились школярі з новинками літератури, які запропонувала їм бібліотекар. Сподіваємось, що разом із гарним настроєм наші юні читачі отримали і  нову для себе пізнавальну інформацію, нові знання, враження та позитивні емоції.Немає коментарів:

Дописати коментар

Рукодільниці робили поробки на ярмарку

У Тростянецькій публічній бібліотеці дбають про цікаве дозвілля членів клубу « 🙂 Позитив», а заразом і про те, аби вони теж долучались до п...