пʼятниця, 2 березня 2018 р.

Живий у правді віковій, в піснях і слові «Заповіту»

У Тростянецькій публічній бібліотеці поетичним марафоном «І став для нас Шевченко заповітом» відкрилися Шевченківські дні, які щорічно проводить бібліотека до дня народження великого генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка.  До участі в заході були залучені старшокласники спеціалізованої школи № 2.
    Бібліотекарі розказали про роль Шевченкового слова у формуванні національної свідомості українців. Учні із задоволенням переглянули відео презентацію про цікаві факти з життя поета.


   Молодь продемонструвала знання Шевченкової поетичної спадщини, взявши участь у поетичному марафоні. Вірші декламували Ксенія Міщенко, Катерина Давидова, Анна Шимко, Владислава Цілуйко, Єлізавета Бугай, Ярослав Костенко, Владислав Швець, Олександр Стадніченко, Наталія Фаізова,  Олександр Нарожний, Дар’я Могилка, Олександр Ященко, Олена Бриксіна.
 У ці березневі дні в бібліотеці діє виставка – свято «Кожну весну, неначе сонце сходить, в свою річницю йде до нас Тарас». Всі бажаючі можуть познайомитися з літературою   про Шевченка-поета, Шевченка-художника, Шевченка-громадського діяча, та з його поетичними творами.


Немає коментарів:

Дописати коментар

📍ТРОСТЯНЧАНИ ВЧАТЬСЯ НАПИСАННЮ ПРОЄКТІВ ДЛЯ ЗАЛУЧЕННЯ ГРАНТОВИХ КОШТІВ НА РОЗВИТОК ГРОМАДИ

Питанням особливої ваги для відбудови та розвитку громади є залучення донорських коштів на соціальні, освітні, культурні, медіа, громадські ...