вівторок, 20 березня 2018 р.

Острів дитячих казкових скарбів


В Тростянецькій публічній бібліотеці набирає обертів Всеукраїнський Тиждень дитячого читання. День другий - «Казковий вівторок»- пройшов у СШ №1.  Для учнів 4 класу бібліотекар Валентина Гладун провела літературний хіт-парад «Острів дитячих казкових скарбів». Ведуча запросила дітлахів у захоплюючу подорож сторінками чарівних книг у дивовижну країну Казкарію. Присутні згадували свої улюблені казки та їх героїв, розповідали, чим саме запам’яталася та чи інша казка, чому вона вчить своїх читачів. Учні показали свій інтелект, увагу, кмітливість, мислення та ерудицію в конкурсах «Герої казок у загадках», «Казка навпаки», взяли активну участь у літературній вікторині  «Тест на знання казок», відповідали на запитання відео-вікторини  «Дім для казок»».  Дiти з задоволенням слухали казкові історії, якїм розповідала бібліотекар, відгадували загадки за мотивам казок. 
«Казковий вівторок» подарував школярикам можливість побувати в ролях персонажів з улюблених творів.
Після закінчення  заходу діти змогли взяти з книжкової виставки-феєрії  «Мудрість і чарівність казки» ту книгу, яка найбільше сподобалась, щоб вдома ще раз поринути в чудовий  світ чарівних казкових історій.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...