понеділок, 26 червня 2017 р.

Конституція України - новий відлік часу

Напередодні  Дня Конституції України в читальній  залі бібліотеки було  організовано експрес-виставку «Конституція України - новий відлік часу».  На ній представлені матеріали, які відображають важливі історичні моменти конституційного процесу в Україні від маловідомих сторінок Конституції Пилипа Орлика до Конституції незалежної України; книги з історії правової культури українського суспільства, державної символіки та конституційного права; матеріали з основ демократії та питань конституційної реформи.
Біля книжкової виставки  з молодими користувачами читальної зали бібліотекарі     провели   прес-діалог на тему «Конституція і держава».
І зовсім нікого не здивував той факт, що День Конституції України – це єдине державне свято, яке закріплене в самій Конституції в статті 161-й.  Кожен, хто хоче, щоб у суспільному Домі-Державі всі жили щасливо, повинен добре знати Конституцію своєї Держави,  розуміти її, виконувати і боронити.


 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...