вівторок, 4 жовтня 2016 р.

30 вересня в районній бібліотеці пройшов традиційний День відкритих дверей, приурочений до Всеукраїнського дня бібліотек.
Родзинкою стали Франківські чи- тання, які відбулися у рамках відзначення 160-ти річного ювілею Великого Каменяра.
Привітав усіх присутніх на заході голова Тростянецької район- ної адміністрації Дмитро Назаренко.
У цей день Франкове слово наповнило бібліотеку особливою аурою. Воно звучало в поезії, мелодійно дзвеніло у пісні і музиці. Всі бажаючі змогли прочитати улюблений твір Івана Франка. Серед шанувальників творчості Каменяра начальник відділу культури Олена Мусієнко, голова районної  ГО «Ветеран» Володимир Мисенко, бібліотечна спіль- нота району, члени  поетичного клубу «Ліра», відвідувачі районного терито- ріального центру соціального обслугову- вання.
Долучилося до Франкових читань і молоде покоління. Натхненно декламували Великого Каменяра учениці 10-го класу СШ №2 Олена Таран та Анна Шимко.
Музичну частину підготували вик- ладачі дитячої музичної школи.

Директорка бібліотеки Людмила Єфремова подякувала усім учасникам читань і наголосила: «День бібліотек – це свято усієї громади, а ювілей Івана Франка – добра нагода донести до свідомості людей дорогий скарб творчого доробку Великого Каменяра».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...