середа, 16 серпня 2023 р.

☘️Ми запустили курси 3D-моделювання за підтримки Центр неформальної освіти Тростянець

💫Перше вступне заняття завершилося і наш експерт Владислав Степчин ознайомив учасників курсу з новим обладнанням, навчив базовій роботі у програмі TinkerCard, а також поговорили про інші застосунки, котрі можемо використовувати в роботі.

️Але ми не обмежилися лише теорією: кожен відвідувач змоделював брелок з авторським візерунком і вже наступного заняття матиме змогу забрати свій унікальний виріб.

📌Проєкт "Підтримка Літньої школи демократичної освіти в рамках роботи Центру неформальної освіти "Тростянець"" в співпраці з ГО "Центр Європейської інтеграції Слобожанщини" за партнерства ГО «Клуб "ШАНС""», Тростянецькою публічною бібліотекою, в рамках проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...