субота, 9 жовтня 2021 р.

У Тростянці вперше відбулася інклюзивна спартакіада для людей з інвалідністю.

09  жовтня Тростянецька публічна бібліотека спільно з ГО "Тростянецька районна організація інвалідів" на чолі з Наталією Лісафіною провели І спартакіаду для людей з інвалідністю різного віку.

На території центру соціальних ініціатив було організувано кілька локацій: віджимання, гра в шашки, осіння риболовля, вправи "попади в кільце" та на влучність.

В інклюзивній спартакіаді взяли участь понад 30  осіб нашого міста. Приємною несподіванкою став візит депутата Тростянецької міської ради Борисенко Інни Олександрівни, яка побажала всім присутнім побільше усмішок на святі та перемог, а також не забула й про подарунки.

Основна мета — показати, що люди з інвалідністю вони такі ж жителі Тростянця і вони мають такі ж бажання і такі ж можливості, як і звичайні люди, займатися спортом. Вони талановиті і в спортивних досягненнях також. І доказ тому сьогоднішній день, який залишиться в спогадах кожного, хто завітав на свято.

За результатами змагань всі учасники були нагороджені дипломами та "смачними медалями". А по закінченню заходу кожний зміг насолодитися живим спілкуванням на свіжому повітрі та поновити свої сили гарячим чаєм і смаколиками.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...