вівторок, 19 жовтня 2021 р.

«Земля в небезпеці»

Чи задумувались Ви над тим, наскільки ми відповідально ставимось до навколишнього середовища? В чому вона проявляється саме для Вас?

Сучасні масштаби екологічних змін у навколишньому середовищі становлять реальну загрозу для життя людей.

Саме в День відповідальності маленькі відвідувачі бібліотеки в нашому кіноклубі Docudays UA на прикладі фільму «Край електросміття» дізналися як небезпечні електровідходи забруднюють навколишнє середовище та як ми можемо це попередити. Адже близько 20 відсотків електросміття, виробленого в розвинених країнах, вивозиться за кордон - нелегально, під приводом вторинного використання або під виглядом брухту. Потім ці електроприлади опиняються на звалищах у країнах третього світу. Там їх зазвичай розбирають і спалюють - часто нехтуючи будь-якими запобіжними заходами й екологічними стандартами.

Тож для підвищення рівня відповідальності та самосвідомості Тростянецька дитяча бібліотека започатковує ряд щомісячних інформаційно-практичних заходів для формування екологічної культури дітей. Стежте за новинами нашої бібліотеки та живіть відповідально!

 


 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...