субота, 9 жовтня 2021 р.

У бібліотеці відбувся показ фільму-драми "Малюк Джо".

За організації ДДР в молодіжному просторі бібліотеки відбувся показ науково-фантастичного фільму-драми 2019 року "Малюк Джо".

Аліса, мати-одиначка, працює старшим селекціонером в корпорації, що займаються розробкою нових видів. Шляхом схрещування вона вирощує особливу нову рослину, примітну не тільки своєю красою, але й лікувальними властивостями: якщо її зберігати при ідеальній температурі, правильно підгодовувати і регулярно з нею розмовляти, ця рослина робить його власника щасливим.

Всупереч політиці компанії, Аліса бере одну рослину додому як подарунок своєму синові-підлітку Джо. Вони називають її «малюк Джо», але, в процесі росту рослини, Аліса починає підозрювати, що її нове творіння не може бути таким безпечним, як того передбачає дане йому ймення.

Дякуємо всім, хто відвідав показ стрічки «Малюк Джо»

Безкоштовний перегляд фільму відбувся в рамках проєкту «Кіноклуб. Всеукраїнська мережа» від компанії "Артхаус Трафiк"  https://www.facebook.com/ArthouseTraffic/   

Запрошуємо наступної суботи до бібліотечного кінозалу "Library Cinema" о 17:00. Невдовзі чекайте анонсу.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...