пʼятниця, 19 січня 2018 р.

День Соборності України: відродження нації

 Двадцяте століття залишило нам у спадок вершинні події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності. До таких подій належить 22 січня 1919 року – день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом – Днем Соборності.

   До цього визначного дня в читальній залі міської публічної бібліотеки пройшов героїко-патріотичний екскурс в історію «Національна єдність – запорука державності України» для учнів 11-х класів спеціалізованої школи № 2.

   Ведучі заходу Алла Новікова та Наталія Пономаренко розповіла присутнім про історичні події тих років, про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу. Під час заходу були використані відеоролики та музичні твори патріотичної тематики, під демонстрацію відеофільму «Мальовничі куточки України», звучала поезія В. Сосюри  «Любіть Україну». Старшокласники із зацікавленістю слухали історію виникнення свята, жваво розмірковували про поняття соборності України. Цікаво пройшла гра-вікторина  «Історія моєї  країни».
  Молоді була презентована книжкова виставка «Україна суверенна: від витоків до сьогодення».
   «Майбутнє України в руках підростаючого покоління. Від них залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути дружною, сильною, здоровою і щасливою», – наголосила наприкінці заходу класний керівник Ріта Заєць.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...