середу, 3 січня 2018 р.

Різні народи – один Новий рік

Новий рік в країнах світу відзначають по-різному, проте це торжество завжди супроводжується веселощами і добротою. Звичай святкувати прихід Нового року є в кожній відомій культурі.
Завітавши в перші дні Нового року до бібліотеки, відвідувачі, зацікавлені цими традиціями, поринули в Інтернет - мандрівку різними країнами світу, яку для них провела бібліотекар Наталія Кулібаба.
Присутні віртуально відвідали передноворічну Англію і дізналися, що в святковий вечір будинки англійців прикрашають букетами омели; в Чехії та Словакії найбільш приходу новорічних свят очікують молоді дівчата, адже саме тоді вони дізнаються чи вийдуть заміж цього року; в Болгарії коли настає північ, у всіх будинках на кілька секунд гасне світло. Це час для новорічних поцілунків. Потім господиня розрізає пиріг, де знаходяться сюрпризи: монетки, горішки тощо. А ще  присутні  побували в Японії, Італії, Іспанії, Франції, Греції.

По завершенні Інтернет - мандрівки , вдячні відвідувачі подякували бібліотекареві за пізнавальну, цікаву, корисну інформацію та дійшли висновку, що в світі багато народів, але всіх їх об’єднує  один Новий рік.Немає коментарів:

Дописати коментар

Твори талановитих дітей Тростянеччини ввійшли до літературної збірки

     В Тростянецька публічна бібліотека пройшов святковий захід приурочений випуску літературного альманаху. На протязі майже трьох місяців ...