четвер, 13 липня 2017 р.

Тростянчани переглянули фільм про Олега Сенцова
Продовжуючи співпрацю із кінодистрибуторською компанією Артхаус Трафік, Тростянецька районна бібліотека долучилась до наступної ініціативи: 13 липня, в день народження українського режисера, активіста Євромайдану Олега Сенцова в книгозбірні переглянули документальний фільм про нього.
      Уродженець Криму, після анексії півострова Росією Олег Сенцов став активним супротивцем окупації. ФСБ заарештувало активіста, звинуватило його в плануванні терактів і вивезло до Москви. Після року ув’язнення його було засуджено до 20 років колонії.
 Режисер фільму «Процес» Аскольд Куров  поступово розкриває абсурдну і лячну історію про те, як будь-яка людина може стати жертвою безжальної державної машини.
Фільм вразив своєю правдивістю і не залишив нікого байдужим.
1 коментар:

Unknown сказав...

«Бенджамин Бриэль Ли всегда был очень профессионален, держал меня в курсе всего, что происходило. Если у меня были какие-либо вопросы, он всегда был готов ответить. Это была моя первая покупка дома, я мало что знал о процессе кредитования, он помог мне понять, о чем у меня возникли вопросы. Мне очень понравилось с ним работать.
Он - специалист по кредитам, работающий с группой инвесторов, которые готовы профинансировать любой проект или одолжить вам любую сумму под очень низкий процент.
Свяжитесь с Бенджамином Бриэлем Ли. Электронная почта: lfdsloans@outlook.comWhats-App Number: + 1-989-394-3740.

Дописати коментар

День пам'яті жертв Голодомору

До Дня пам'яті жертв Голодомору в Тростянецькій бібліотеці пройшов показ документального фільму про права людини Docudays  «Живі» У 19...