середа, 19 лютого 2020 р.

У їх серцях жила Україна

20 лютого в Україні відзначається День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Саме в ці дні, 6 років тому, під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею.
З цієї нагоди в Тростянецькій публічній бібліотеці для учнів 8-Б класу ЗЗСО №2 було проведено годину шани «У їх серцях жила Україна». Бібліотекарі разом з учнями відновили хронологію подій, що відбувалися на Майдані Незалежності в Києві у 2013-2014 роках, згадали поіменно всіх Героїв Небесної Сотні.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та усіх вояків, які загинули на Сході України. Захід супроводжувався презентаціями, хронікою Євромайдану.
Книжкова виставка-пам’ять «Вони пройшли крізь вогонь і зброю» познайомила школярів з книгами та матеріалами, що розповідають про патріотів, загиблих від пострілів снайперів, померлих у лікарнях героїв, названих народом Небесною Сотнею.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...