пʼятниця, 22 грудня 2017 р.

День нової книги в бібліотеці

   Кожна нова книга в бібліотеці –  це подія, це завжди приємний сюрприз.
   22 грудня на абонементі та в читальній залі районної бібліотеки пройшов День нової книги, мета якого – ознайомити користувачів із новинками літератури, які книгозбірня отримала наприкінці 2017 року. Протягом всього Дня відвідувачі бібліотеки знайомилися з книжковими виставками нових надходжень «Від сторінки до сторінки– презентуємо новинки» та «Краєзнавство Тростянеччини».
   Із цікавістю вони прослухали  бібліоекскурс «Лабіринти сучасної української та всесвітньої літератури», літературний калейдоскоп «Читай наше – шануй рідне!», які для них підготували і провели бібліотекарі абонементу Алла Новікова і Віра Буян. Під час цих заходів користувачі мали змогу відкрити для себе нові літературні імена: Люко Дашвар, Світлана Талан, Ярослав Яріш, Валентин Чемерис, Євген Положій, Юрій Винничук, Едіт Несбіт, Люсі-Мод Монтгомері та інші.
   Активні читачі бібліотеки  розповіли і поділилися враженнями про вже прочитані новинки.
   Бібліограф Зоя Каруна зробила бібліографічний огляд  краєзнавчої літератури.
  Запрошуємо всіх до нашої бібліотеки і сподіваємося, що нові книги сподобаються, принесуть задоволення нашим користувачам.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...