четвер, 7 грудня 2017 р.

Молоді про права людини


    Під такою назвою в рамках Тижня права в читальній залі районної бібліотеки для учнів 9 – Б класу спеціалізованої школи № 5 пройшла інформаційно-правознавча година. 
   Будь-яка людина, починаючи з юних років, стикається з ситуаціями, коли необхідно знати свої права і обов’язки. Тож, в лабіринтах права школярам допомагали розбиратися спеціалісти Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги: директор – Тамара Козир та заступник директора - Микола Кравченко.  
   Тамара Олександрівна розповіла присутнім про безоплатну вторинну допомогу, про роботу Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги, про захист прав людини. За допомогою слайд-презентації школярі змогли більше дізнатися про права дитини із досягненням певного віку, про їх обов’язки. Пізнавальним для них став перегляд відео-сюжету «Дитина має право». 
   З кодексом України про адміністративні правопорушення, кримінальною відповідальністю неповнолітніх, з видами покарань, які застосовуються до них познайомив учнів Микола Кравченко. 
   В умовах становлення України, як суверенної і незалежної правової держави дуже важливо, щоб сучасна молодь усвідомила свою причетність і відповідальність перед державою, громадянами якої вона є. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Фізична безпека дітей під час війни

Діти потребують зараз особливої турботи та уваги. Через невеликий життєвий досвід і особливості дитячої психіки їм загрожує більше небезпек ...