середа, 29 листопада 2017 р.

Головна вечірка осені в бібліотеці «Стиляга-паті»   Працівники відділення денного перебування Тростянецького районного територіального центру соціального обслуговування для своїх відвідувачів знову влаштували свято – запальну вечірку в стилі «Стиляга- паті». У читальній залі районної бібліотеки атмосферу 60-х років створила фотосушка «Погляд в минуле…», декоративно прикрашена стеля звисаючими платівками. Невід’ємною  частиною дизайну був програвач.
  Чи стиляга ти? Це можна було з’ясувати, взявши участь у конкурсах: «Одягни стилягу», «Змагання зі стрічками», «Пісні нашої молодості», «Танці з платівками», «Бугі-вугі». Ведуча  Юлія Царькова  драйвово  провела запальний майстер-клас  рок-н-ролу.
   Скільки посмішок було за вечір! Саме вони створили чудову атмосферу свята та зарядили присутніх позитивом. Завершився вечір дискотекою 60-х з веселощами,піднесеним настроєм та гарною музикою.

Немає коментарів:

Дописати коментар

День пам'яті жертв Голодомору

До Дня пам'яті жертв Голодомору в Тростянецькій бібліотеці пройшов показ документального фільму про права людини Docudays  «Живі» У 19...