четвер, 23 листопада 2017 р.

Не звільняється пам’ять, відлунює знову роками 26 листопада 1998 року Указом Президента України встановлено День пам’яті жертв Голодомору і політичних репресій, який відзначається щорічно в четверту суботу листопада.
   Напередодні цієї вікопомної дати для учнівської молоді ДНЗ «Охтирський центр ПТО» працівники районної бібліотеки разом з бібліотекарем ліцею Іриною Заверзаєвою провели годину-реквієм із свідчень і сліз «Не звільняється пам'ять…».
   Розпочався захід зворушливою піснею «Свічка» у виконанні Оксани Білозір, яка присвячена усім загиблим під час Голодомору.
   Бібліотекарі познайомили присутніх із трагічними сторінками тих жахливих подій української історії, зокрема, і фактами  Голодомору. Із вуст юнаків та дівчат  звучала поезія про голодне лихоліття українського народу.
  Учні ліцею переглянули відео «Біле по чорному», де були представлені архівні документи, ілюстровані матеріали та спогади очевидців тієї страшної трагедії.
   Доповненням години-реквієм стала виставка-роздум «1933… Ми живемо, щоб пам’ятати».
   Наприкінці заходу присутні вшанували пам'ять померлих 1932-1933рр. хвилиною мовчання.

Немає коментарів:

Дописати коментар

День пам'яті жертв Голодомору

До Дня пам'яті жертв Голодомору в Тростянецькій бібліотеці пройшов показ документального фільму про права людини Docudays  «Живі» У 19...