середа, 7 грудня 2016 р.

Ми пам’ятаємо  Час у стрімкому потоці руйнує каміння,  старіють і йдуть  із життя люди. Стираються слова, вони обпадають, як  торішнє листя з дерев і часто забуваються. Пам ‘ять людська теж недовговічна, якщо це пам’ять одного, двох, десяти… Але, якщо це пам'ять багатьох; пам’ять, що вросла в історію міста, краю, якщо ця пам'ять звучить у віршах і піснях – вона довговічна.

   7 грудня 2016 року в читальній залі районної бібліотеки відбулося засідання літературного клубу «Ліра»,присвячене пам’яті нашого земляка, поета Володимира Дмитровича Шелестюка. Тут зібралися шанувальники поетичного слова, друзі, колеги, які знали його, як веселу, життєрадісну, товариську, надзвичайно ерудовану людину. Вірші Володимира Шелестюка звучали з вуст учнів 5-6 класів Смородинської школи, які також були присутні на  заході. Теплими словами згадували Володимира Дмитровича Олег Шелест, Ольга Степанко, Олег Торяник, Алла Захарченко, Марія Добродєєва, Віра Панченко.
   Кажуть людина живе доти, доки її пам’ятають. Що ж, ми – пам’ятаємо. І сьогоднішня подія цьому підтвердження.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...