пʼятниця, 22 серпня 2014 р.

З Україною в серці


Під такою назвою в читальній залі районної бібліотеки відбулося свято, присвячене 23-ї річниці з Дня Незалежності України. Працівники бібліотеки спільно з Тростянецьким осередком Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив», відділом соціально-побутової адаптації людей похилого віку територіального центру організували захід справжніх патріотів, улюблених в батьківщину, рідний край, Україну.
   На початку свята бібліотекар Алла Новікова з юними тростянчанами Ганною Некрасовою та Максимом Кулібабою запропонували присутнім відеомандрівку «Незалежна Україна - в мріях виплекана, в боротьбі народжена». А потім розпочався конкурс патріотичної поезії. В конкурсі взяли участь учні шкіл міста, студенти, молодь та люди старшого покоління. Звучали вірші В.Сосюри, Т.Шевченка, В.Шелестюка, В.Стуса, В.Симоненка, Б.Олійника у виконанні Анастасії Прокоф’євої, Ганни Жмурко, Катерини Бови, Олесі Марухнич, Ангеліни Гайдукович, Вікторії Скрипкіної, Алли Іванівни Захарченко та Тамари Іванівни Берест, яка почитала власні вірші про Україну, рідний край.
   Оцінювало конкурс компетентне журі у складі: Людмили Малініної – завідувачки відділенням соціальної реабілітації дітей-інвалідів територіального центру, Михайла Іваницького – голови Тростянецького ВМГО «ФРІ», Олени Гієнко – бібліотекаря районної бібліотеки.
   За підсумками перше місце між собою розділили: Анастасія Прокоф’єва та Алла Іванівна Захарченко. Друге місце посіла Ангеліна Гайдукович. На третій сходинці опинились Катерина Бова та Олеся Марухнич. Переможці були нагороджені солодкими призами, які надало ПАТ "Монделіс-Україна"
 


Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...