понеділок, 23 грудня 2013 р.

Святий Миколаю, на тебе дітвора чекає!   Напередодні дня Святого Миколая  бібліотекарка Семереньківської сільскої бібліотеки-філії Валентина Конєва разом з директором Будинку культури Валентиною Ткаченко  організували для дітлахів освітнього округу № 5 ( Печинський, Полянськи, Семереньківський та Дернівський НВК) свято “Святий Миколаю, на тебе дітвора чекає!”.
       Свято видалося яскравим та оригінальни. Дітвора мала чудову нагоду ознайомитися із традиціями святкування дня Святого Миколая  під час інсценізації свята, почути вірші про чародія Миколая, переглянути лялькову виставу  “Колобок” у виконанні гуртківців бібліотеки, взяти участь у вікторині “У світі казок”. На згадку про дійство діти отримали солодкі подарунки.
       А в Полянському НВК  бібліотекарем Валентиною Конєвою були підведені підсумки конкурсу малюнків “Розкажу Миколаю про що книжечку читаю”, який було оголошено зазделегідь. Переможці конкурсу отримали солодкі призи.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...