середа, 18 грудня 2013 р.

Актуальні аспекти роботи сільських бібліотек на 2014 рік    2013 рік добігає кінця. Найважливіша тема бібліотечного сьогодення – планування на наступний 2014 рік та звітність за 2013. Саме цій темі і був присвячений семінар бібліотечних працівників району, що днями відбувся в районній бібліотеці.
    Відкрила семінар директор бібліотечної системи Людмила Єфремова, яка проінформувала бібліотекарів про шляхи розвитку бібліотечних закладів району на наступний рік.
    Спеціалістами районної бібліотеки були надані змістовні консультації та рекомендації по плануванню роботи бібліотек на 2014 рік та по відзначенню знаменних і пам’ятних  дат. Бібліотекарям був доведений графік здачі річних звітів.
    Окремим питанням семінару була тема реорганізації Комунального закладу «Тростянецька районна централізована бібліотечна система», яка передбачає перехід сільських бібліотек-філій у підпорядкування органів місцевого самоврядування. З цим питанням перед присутніми виступив начальник районного відділу культури Володимир Перетятько. Ця тема викликала неоднозначну оцінку бібліотечних працівників.
    Бібліотечні фахівці отримали домашнє завдання – скласти плани роботи бібліотек на 2014 рік.

2 коментарі:

Анонім сказав...

Цікаво

Анонім сказав...

Цікаво

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...