четвер, 22 серпня 2013 р.

Незалежність: люди, роки, події. Зростає, міцніє велика Держава,
  Цвіте, процвітає прославлений край
  На гордість, на щастя народу, на славу,
  Міцній, Україно, цвіти – розквітай.

   24 серпня наша держава і весь український народ святкує День Незалежності України. Це свято – данина поваги борцям за свободу і становлення нашої Батьківщини - України.
З нагоди 22 річниці прийняття Акту Незалежності України в комп’ютерній залі районної бібліотеки відбулося свято державності «Кольори, що дають надію», яке підготували і провели бібліотекарі та фахівці Тростянецького районного територіального центру соціального обслуговування.
   Захід пройшов у святковій атмосфері. Ведучі свята Олена Іванцова та Олена Слєдзєвська розповіли присутнім про історичні факти проголошення України незалежною, самостійною державою,познайомили з відомостями про шлях українського народу до створення суверенної держави, визначили її значення для сучасної України.

   Із вуст ведучих зворушливо звучали поезії про Україну, рідний край,українську мову. Запрошені на захід Алла Іванівна Захарченко та Галина Андріївна Зікрань  також виявили бажання прочитати улюблені вірші про Батьківщину і рідне місто.
Окрасою свята став музичний супровід. Присутні переглянули музичні відеоролики «Моя країна», де пісню виконав Тарас Петриненко та «Моя Україна» у виконанні Наталії Бучинської.
   Завершився захід за чашкою чаю з солодощами.
   Вже традиційно напередодні Дня Незалежності України в бібліотеці організовані книжкова виставка – літопис «Стань же окрасою цілого світу, наша свята Україна!» та історико – літературна експозиція «Незалежність: люди, роки, події», де представлені книги з історії України, література про легендарні постаті країни, про тернистий шлях української нації до самовизначення, права та обов’ язки людини в Україні, а також духовну велич  держави.
  Виставки будуть цікаві будь-якій категорії читачів, усім, кого хвилює життя та історія України.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...