середа, 19 травня 2021 р.

В Тростянецькій публічній бібліотеці розпочала свою роботу ІТ-школа

Попит на програмістів і розробників в галузі високих технологій у нашій країні зростає з кожним роком. IT-спеціалісти потрібні як у сільському господарстві, так і в банківській галузі, а також, власне, в самій IT-індустрії.

Існує стереотип, що всі айтішники – це програмісти, але це не так. IТ-галузь об’єднує в собі досить багато різнопланових професій, в тому числі й «нетехнічних». Одним з таких направлень є WEB-дизайн.

Дизайнери в IT проектують логічну структуру веб-сайтів, додатків та програмного забезпечення, продумують найбільш зручні способи відображення інформації, а також займаються художнім оформленням проекту.

Вчора розпочалися перші заняття для трьох груп бажаючих поглибити свої знання у цій сфері. І ми щасливі спостерігати, що тростянчани  йдуть навчатися з радістю, розуміючи, що по закінченню навчання зможуть себе реалізувати й розвивати свій потенціал у цей непростий час.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...