вівторок, 23 березня 2021 р.

Тростянецька публічна бібліотека - офіційний ХАБ національного проєкту Дія.Цифрова освіта

Тростянецька публічна бібліотека - офіційний ХАБ національного проєкту Дія.Цифрова освіта

22 березня 2021 року в Україні вперше стартував Європейський тиждень цифрової грамотності. 

Цифрова грамотність — така сама важлива навичка в 21 столітті, як і вміння грамотно говорити, читати і писати. Адже опанувавши цифрові навички, кожен зможе отримувати державні послуги онлайн, впевнено користуватися соціальними мережами та Інтернетом, зручно спілкуватися з рідними. А також бути конкурентоспроможним на ринку праці та навчатися протягом життя.

Тростянецька публічна  бібліотека долучилась до  реалізації Національної програми «Дія. Цифрова освіта». Тепер у бібліотеці можна навчитись  користуватися комп’ютером, інтернетом, онлайновими сервісами,   пройти навчання на платформі «Дія." У рамках проекту реалізовано проведення циклу тренінгів та практичних занять.

Відбулося знайомство користувачів з електронними послугами Пенсійного фонду України:  призначення пенсії за принципом одного відвідування; пенсійний калькулятор; електронна трудова книжка;    електронне пенсійне посвідчення; кабінет страхувальника (роботодавця);   довідка з QR-кодом; СМС-інформування;  мобільний додаток «Пенсійний фонд».   

Пам’ятаймо, наша спільна мета: навчити 6 млн українців цифровим навичкам за 3 роки!
Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...