пʼятниця, 6 листопада 2020 р.

Час змін та поглиблення трансформації

Тростянецька публічна бібліотека – один з головних культурних осередків, який гуртує різновікову спільноту нашої громади. Бібліотека стала улюбленим місцем відпочинку та дозвілля для багатьох мешканців. Сюди приходять почитати, поспілкуватися, пограти, поглибити свої знання, розширити світогляд нашої громади.

На жаль, в умовах пандемії та карантинних обмежень, які істотно вплинули на всі без винятку сфери життя, бібліотеку також не оминули протиепідемічні заходи, і з першим посиленням карантину двері бібліотеки для відвідувачів – зачинилися. Але життя не можна поставити на паузу і суспільне також. Так виникла потреба впровадження нового формату роботи – онлайн.

Для забезпечення такого формату роботи необхідне сучасне комп’ютерне та інше обладнання з потужними можливостями: вести прямі ефіри, забезпечувати зворотній зв'язок та обробку і зберігання великого об’єму інформації. Таке обладнання було закуплено в рамках реалізації проєкту «Культурний карантин», що фінансується Німецьким культурним центром «Гете-Інститут» при Посольстві Федеративної республіки Німеччини в Україні. Загальна вартість проєкту складає 77 727 гривень.

Днями бібліотека отримала другу частину фінансування у розмірі 17 261 гривень для придбання залишкової частини обладнання для повноцінного функціонування бібліотеки як багатофункціональної платформи. Нарешті, всі інструменти для цифрової трансформації укомплектовано і чекають початку роботи. Після підключення та налаштування обладнання буде розпочато розробку програми роботи онлайн платформи в напрямках підтримки і розвитку бізнесу, здоров’я та особистісного розвитку мешканців громади, дозвіллєво-розважальний контент.

Робота онлайн-платформи являє собою відеоконференції, як з можливістю зворотного зв’язку так і без нього, інформаційні продукти та бібліотечні сервіси. Новий вид бібліотечної роботи передбачатиме: відкриті зустрічі, онлайн-обговорення гострих питань, онлайн-заняття, онлайн-конкурси, обмін досвідом, консультації спеціалістів у різних сферах, онлайн-читання, відеоогляд книг та багато іншого нового і цікавого.

Тростянецька міська бібліотека працює для всіх мешканців своєї громади і готова напрацьовувати гнучкість у роботі для задоволення потреб та соціальних запитів громади!

Чекайте анонсів та новин!

#houseofeurope

#сучаснабібліотека

#онлайнпослуги

#Тростянецька_публічна_бібліотекаНемає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...