неділя, 22 грудня 2019 р.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЮРІЙ БОВА ПРОВОДИТЬ ЗУСТРІЧІ З ГРОМАДОЮ

Стрімко наближається до завершення 2019 рік. Якими досягненнями, результатами та звершеннями ознаменувався він для нашої Тростянецької громади? Які проблеми поки що залишаються не вирішеними? Які пріоритети у роботі ставить влада громади у 2020 році? Про це йшла мова на зустрічі міського голови Юрія Бови з громадськими активістами учора в залі Тростянецької публічної бібліотеки.
Очільник нашої громади наголосив, що підвищення стандартів якості медицини, освіти, спорту, комфорту та безпеки громадян були головними пріоритетами у роботі міської влади у 2019 році. Всі важливі позитивні зміни, які відбулися у відповідних сферах, затрачені на їх реалізацію фінансові ресурси – все це відображалося на слайдах у ході презентації.

Юрій Анатолійович дав вичерпні відповіді на усі питання учасників зустрічі й порадився з ними щодо реалізації проектів та робіт, першочергових напрямів спрямування бюджетних коштів у 2020 році.Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...