середу, 3 жовтня 2018 р.

Вчимося бути громадянамиУ рамках Тижня правових знань в публічній бібліотеці пройшов День інформації «Вчимося бути громадянами». Учасниками правових перегонів  «Закон вивчаємо – себе і державу поважаємо» стали учні 4-х класів філії №4, ЗЗСО №3.  Присутні  познайомились зі статтями Конвенції ООН про права дитини, дізнались про те, як важливо знати свої права, як правильно вести себе в різних ситуаціях. Діти уважно слухали, дивились, з задоволенням задавали питання та обговорювали різні ситуації, що призвели до порушення прав дитини, під час мультимедійної презентації «Всі малята повинні права мати, щасливими зростати».

Протягом дня для користувачів шкіл міста  була проведена правова вікторина  «Права дітей знай, розумій, захищай», біля книжкової виставки-рекомендації «Правова Планета Дитинства» огляд літератури «Озирнись на свої вчинки».Немає коментарів:

Дописати коментар

Твори талановитих дітей Тростянеччини ввійшли до літературної збірки

     В Тростянецька публічна бібліотека пройшов святковий захід приурочений випуску літературного альманаху. На протязі майже трьох місяців ...