пʼятниця, 6 липня 2018 р.

Боромлянське поетичне слово звучить в Тростянці


Днями тростянецькі любителі поетичного слова  відкрили для себе  глибинну поезію боромлянських поетів  Олександра Билинки  та Наталії Сук.
У гостях у  поетичного клубу «Ліра»   побували колеги – члени літературного об’єднання «Дивослово», що діє при Боромлянській  сільській бібліотеці. Учасниця цього любительського клубу Галина Солоха презентувала  збірку поезій  боромлянського поета, почесного громадянина Боромлі Олександра Билинки. Дует із фольклорного ансамблю «Словянка» виконав пісні на слова митця. Далі поетичну Боромлю представила самобутня поетеса, голова « Дивослова»  Наталія Сук. Її  прекрасна різносюжетна  поезія  вразила кожного до глибини  душі.
Порадували гостей своїми віршами і тростянецькі поети. Літня тема звучала в поезії Людмили Ісаєвої, Михайла Алдохіна, Віталія Гупола.Музична п’ятихвилинка була , як і завжди, від Леоніда Григорця. Модерувала зустріч традиційно Олена Штанько.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...