вівторок, 3 квітня 2018 р.

Сузір’я казок Г.Х.Андерсена


      Напевно, немає на Землі таких людей, які б не читали казок Г. Х. Андерсена і не любили їх. До дня народження великого казкаря бібліотекар Тростянецької публічної   бібліотеки  Валентина Гладун  приготувала для своїх користувачів різноманітну програму. На казкові читання «Сузір’я казок Г.Х.Андерсена» до читальної зали книгозбірні завітали учні 3-б класу СШ №5. Діти здійснили подорож у далеку Данію, батьківщину  славетного казкаря, під час мультимедійної презентації «Мандри казковими шляхами Андерсена»,  дізналися про його дитинство, про батьків, про його захоплення театром. Подорожуючи казковими світами, маленькі книголюби  відповідали на запитання літературної вікторини «З книг в загадку», розгадували кросворди та філворд,  активно брали участь у конкурсах «Пошук» та «Уважний читач».  Серед школярів був влаштований турнір знавців казок Ганса Крістіана Андерсена, а юні художники  розфарбовували картинки з творів великого казкаря.
    В кінці заходу діти обрали цікаві твори для читання вдома з  книжкової виставки-феєрії «Казкова країна Андерсена», розпочавши велику мандрівку по чарівному  королівству казок датського казкаря . 
     Літературне свято закінчилося.  Воно  показало, що діти дуже люблять читати, а казки Ганса Крістіана Андерсена є одними з найулюбленіших.

   Ми бажаємо нашим читачам нових художніх відкриттів у книжковому світі Андерсена і запрошуємо в бібліотеку за новими книгами та враженнями.   
                  

Немає коментарів:

Дописати коментар

Фізична безпека дітей під час війни

Діти потребують зараз особливої турботи та уваги. Через невеликий життєвий досвід і особливості дитячої психіки їм загрожує більше небезпек ...