четвер, 20 вересня 2012 р.

Партизанськими стежками Сумщини


                                                Там де  Ятрань круто в'ється,
                                                Від пожару в'ється дим,
                                                Партизан з чужинцем б'ється
                                                Чорним вороном лихим.
                                                              А.МалишкоПартизанська пісня

         Кожного року, восени, 22 вересня Україна відзначає День партизанської слави. Ми, українці, вшановуємо героїв-партизанів, підпільників. З цієї нагоди бібліотекарі відділу обслуговування  районної бібліотеки Алла Новікова та Наталія Пономаренко провели для учнів 8-А класу СШ2 історичну годину “Подвиг партизан— у пам'яті поколінь”.
            Поетичними рядками про тих, хто не повернувся з поля війни,  хто вистояв і переміг, відкрили вони захід. Затамувавши подих школярі слухали про партизанський і підпільний рух в Україні в роки Великої вітчизняної війни, про формування партизанських і підпільних груп на Сумщині, про партизанський загін Сидора Ковпака та народних месників Тростянеччини.
            Партизани ... Їх  безмежний  героїзм та жертовність можуть слугувати прикладом справжнього героїзму, любові до своєї Вітчизни, яка перебувала в смертельній небезпеці і була визволена лише завдяки тисячам тих, хто не жалів свого життя заради Перемоги.
            Підлітки з захопленням  переглянули фільмПутивль. Партизанський рух”, присвячений колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної земліусіх,  кого ми з гордістю називаємо народними месниками.
            Захід закінчився, але Свято партизанської слави не скінчиться в часі, доки живі ветерани підпільно-партизанської боротьби, їхні діти , онуки і правнуки, доти наше покоління зберігатиме у своєму серці  такі святі поняття як Батьківщина, честь, обов'язок.
            В районній бібліотеці широкому колу читачів представлена книжкова виставкаПартизанськими стежками. Тут  ви можете знайти літературу про партизанів, які в суворі воєнні роки стали на захист рідної землі. Мовою документів, дослідженням істориків, очевидців представлені матеріали, які дозволяють об'єктивно оцінити масштабність  боротьби партизан і підпільників  України в період Великої Вітчизняної війни  в 1941-1945 рр.

Немає коментарів:

Дописати коментар

📍ТРОСТЯНЧАНИ ВЧАТЬСЯ НАПИСАННЮ ПРОЄКТІВ ДЛЯ ЗАЛУЧЕННЯ ГРАНТОВИХ КОШТІВ НА РОЗВИТОК ГРОМАДИ

Питанням особливої ваги для відбудови та розвитку громади є залучення донорських коштів на соціальні, освітні, культурні, медіа, громадські ...