середа, 28 вересня 2016 р.

Перемагай разом з бібліотекою!
        Тростянецька журналістка , постійний член поетичного клубу «Ліра», що діє при районній бібліотеці,Ольга Степанко подарувала книгозбірні літературні новинки сучасних письменників, які вона днями привезла з Міжнародного книжкового «Форуму видавців у Львові».
         23-й Форум видавців – найголовніша і найочікуваніша в Україні книжкова, літературна, культурна подія року. Майже тисяча зареєстрованих учасників з 27 країн світу, 193 видавництва, 1259 подій. З 15 по 18 вересня гості мали змогу відвідати презентації, автограф-сесії, зустрічі з авторами, дискусії, вечірки…
Серед почесних гостей заходу була і наша землячка, адже вона, завдяки ініціативі та наполегливості колективу книгозбірні,стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Моя книжкова полиця» у рамках благодійного заходу для людей літнього віку «Третій вік: задоволення від читання». На цей конкурс  бібліотекарі надіслали власний нарис Ольги Степанко про книгу нашого земляка, письменника з Лебедина Бориса Ткаченка «Під чорним тавром». Події 1932-1933 років так вразили журналістку, що біль своєї душі вона висловила словами свого твору. Учасниками конкурсу були більше ста досвідчених авторів. Ольга Яківна зазначила: «Я брала участь у конкурсі навіть не сподіваючись на перемогу і дуже зворушена тим, що журі віддало перевагу саме моїй роботі».
Переможниці конкурсу видали грошовий сертифікат на  1000 грн. для придбання книг. Серед книжкового розмаїття Ольга Яківна придбала «Азбуку ввічливості» Наталії Чуб - про прищеплення дитині хороших манер, як бути ввічливим, чесним, добрим та працьовитим.
Нікого не залишить байдужим книга лауреатки Нобелівської премії у галузі літератури Світлани Алексієвич «У війни не жіноче обличчя».
 Книга Ольги Кузьменко «Моя дорога птаха» - розповідь матері про сина Андрія, відомого нам, як співака, письменника Кузьми Скрябіна.
Живе слово нашого часу відображено учасницею подій на Майдані, народною поетесою Марією Волинською в книзі: «Майдан: до… і після…».
Твори Дмитра Бондаренка «Сімнадцятий поверх», «Як стати президентом?»,  «Кохати по - Дніпропетровськи» - цікавинки сучасності.
Видання Максима Бутченко «Художник войны» - розповідь про долю людей, які стали заручниками подій на Донбасі.
Ілюстрована книга мистецтвознавця  Андрія Дороша «Львів», в якій з безмежною любов’ю до рідного міста та галицьким гумором розповідається про це місто.
На Форумі Ольга Степанко мала змогу поспілкуватися з автором ідеї і куратором проекту «Жлобологія» Антіном  Мухарським. Автори літературно-мистецького видання «Жлобологія» досліджують феномен жлобства, присутність ницого, дикого, дурного і смішного у людини.
Ольга Яківна дуже задоволена своєю поїздкою до Львова,  тим більше, що вона співпрацює з львівськими газетами «Добрий лікар» та «Добре здоров’я» і така нагода відвідати це чарівне місто за кошти організаторів - мрія кожного пересічного українця.
Шановні дописувачі, якщо Ви маєте хист до письменства, звертайтеся до бібліотеки і ми допоможемо Вам реалізуватися!
Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...