середа, 16 березня 2016 р.

«Україна: громадський неспокій» - програма Міжнародної Федерації Червоного Хреста і Червоного ПівмісяцяНещодавно  у читальній залі районної бібліотеки зібрались переселенці із зони АТО  на  «Тренінг з ваучерних програм» в рамках програми «Україна: громадський неспокій».
У роботі тренінгу взяли участь: головний спеціаліст відділу соціально - трудових відносин по роботі з сім’ями Тростянецького відділу  соціального захисту населення  Тетяна Ганжа- ленко, працівник Тростянецького відділення Червоного Хреста Світлана Крючко  та  волонтери – бібліотекарі ЦРБ.
Сумська обласна організація Товариства Червоного Хреста України включена до Міжнародного проекту «Україна: громадський неспокій», що триватиме з 1 березня по 30 червня 2016 року  в м.Суми. В рамках даного проекту – надання допомоги переселенцям із зони АТО у вигляді ваучерів на продукти харчування. Допомогу отримає визначена категорія переселенців, а саме:
- Багатодітні сімї ( 3 та більше дітей до 18 років);
- Інваліди 1-ї та 2-ї груп, віком до 70-ти років;
- Одинокі годувальники, з дітьми до 18 років;
- Одинокі люди похилогоо віку (70 та більше років).
Отримані ваучери переселенці із зони АТО мають реалізувати в мережі магазинів «Сільпо» в м.Суми.
Учасниками  семінару були розгля- нуті наступні питання: ознайомлення з особливостями розповсюдження ваучерів та коштів у рамках гуманітарних програм, важливість впровадження ваучерних програм в Україні, огляд процедур і форм, пов’язаних з розповсюдженням ваучерів, цільові групи, подача заявок та їх реєстрація.
У Тростянецькому районі  в рамках проекту «Україна: громадський неспокій» 320 родин із числа внутрішньо переміщених осіб із зони конфлікту,які, згідно проекту, зможуть отримати ваучери номіналом  від 500 до1000 грн. для домашнього вжитку.
Категорія отримувачів була визначена донором. Це багатодітні родини (3 та більше


дітей у віці до 16 років), інваліди 1- 2 групи (до 70 років), одинокі батьки (з дітьми до 16 років), люди похилого віку (від 70 років  і старші).
Таким чином, Міжнародна Феде- рація Червоного Хреста і Червоного Півмісяця спільно з Національним Товариством Червоного Хреста України, зможе надати таку необхідну допомогу 400 найбільш знедоленим сім’ям Лисичанська, на загальну суму 800 тис. грн.
Такі проекти дають надію багатьом родинам, які опинились у скрутних життєвих обставинах на те, що до їхніх проблем  небайдужі  більшість  громадських організацій як міжнародних, так і національних. Тільки разом, спільними зусиллями можна подолати всі негаразди в суспільстві і надати дієву допомогу тим, хто  її потребує.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...