четвер, 26 лютого 2015 р.

Незвичайна наукова бібліотека: знайомство зблизька   Нещодавно працівники Боромлянської сільської бібліотеки на запрошення директора закладу, заслуженого працівника культури Надії Петрини  відвідали наукову бібліотеку Української академії банківської справи.
   Віднедавна, у звичайної сільської книгозбірні склалися дружні стосунки з незвичайною науковою бібліотекою, яка є єдиною за своїми найсучаснішими технологіями в країнах СНД.
   Відвідавши під час благодійної акції «Подаруй бібліотеці книгу» сільський заклад культури, директор наукової бібліотеки Надія Петрина була приємно вражена його роботою, зокрема тим, що бібліотека працює  креативно, намагається йти в ногу з часом і пообіцяла, що вона завжди готова її підтримати. А незабаром надійшло запрошення відвідати унікальний бібліотечний заклад.
   Ні з чим не можна порівняти ті враження, які отримали сільські бібліотекарі від тієї екскурсії. Бібліотека вразила не лише своєю архітектурною формою,  а й сучасним оснащенням, комфортними умовами, які вимагають насамперед людського інтелекту, відповідальності та сумлінної праці.
    Найбільше здивувала можливість за допомогою спеціального обладнання – універсальної станції книговидачі – записати на абонемент або викреслити з нього книги, лише поклавши їх на спеціальну підставку: за допомогою вклеєних в книгу чипів все це відбувається автоматично.
   Мультимедійний центр створено із застосуванням інноваційних технологій, ведеться електронний каталог бібліотеки, в який внесено весь бібліотечний фонд, робочі місця працівників автоматизовані.
   Одним словом, сільські  бібліотекарі побували в дійсно європейському закладі, де завжди панує атмосфера відкритості, дружелюбності та зацікавленості. Про такий можна лише мріяти.
   На згадку господарі подарували гостям плакати та інформаційні матеріали європейської тематики, які будуть використані для поповнення куточків європейської інформації у сільських книгозбірнях.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...