четвер, 19 лютого 2015 р.

Свято рідної мови в бібліотеці
     21 лютого - Міжнародний день рідної мови. Для кожної людини її рідна мова була і залишається найдорожчою у світі. Для нас, українців, наймилішою, наймелодійнішою, найріднішою є українська мова.
  Напередодні цієї дати в читальній залі районної бібліотеки відбулося свято рідної мови «Глибина століть – рідна мова», на яку були запрошені учні 8-а класу спеціалізованої школи № 2 (класний керівник Галина Єгорівна Боброва).
 Для них бібліотекарі відділу обслуговування Алла Новікова та Наталія Пономаренко підготували і провели мультимедійну презентацію «Ти – українець! Говори українською!» , мовний уік-енд «Слово в рідній мові, мов квітка кольорова». Молодь із захопленням слухали чарівні звуки, втілені в поетичне слово. А українська пісня та чарівні мелодії прикрасили свято.
   Бібліотекарі запропонували школярам берегти рідну мову, віднаходячи в ній всі духовні скарби поколінь, силу нашого сьогодення і впевненого поступу в майбутнє.
  Для користувачів до Міжнародного дня рідної мови оформлена книжкова виставка «Державна мова: тривоги і сподівання».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...