пʼятниця, 20 лютого 2015 р.

Виробнича нарада: підводимо підсумки    20 лютого 2014 року на базі Тростянецької районної бібліотеки пройшла підсумкова нарада бібліотечних працівників району.
   Відкриваючи захід, директорка Людмила Єфремова детально проаналізувала роботу бібліотечних закладів району за 2014 рік та зобов’язала працівників сільських бібліотек у стислий термін завершити роботу по обліку бібліотечних фондів. У її виступі йшлося також і про фінансування сільських бібліотек у 2015 році.
   Аналітично-системний аналіз основних цифрових показників бібліотек зробила методист Любов Зленко.
   Про перевірку бібліотечних фондів, його списання та індексацію нагадала бібліотекарям спеціаліст сектору комплектування і обробки Олена Гієнко.
   З умовами районного туру сімейного конкурсу «Книга пам’яті мого роду», присвяченого 70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні, бібліо- текарів ознайомила заступник директора Раїса Михайлюченко.
   Нікого не залишила байдужим слайд-презентація екскурсії бором- лянських бібліотекарів до наукової бібліотеки Української академії банківської справи, яку вони здійснили напередодні.
   «Великий син Великої Волині» - таку назву носила літературна відео-мандрівка, присвячена 110-річчю з дня народження відомого україн- ського письменника Уласа Самчука, яку провели для колег працівники відділу обслуговування районної бібліотеки.
   На завершення, директорка ЦРБ Людмила Єфремова подякувала працівникам книгозбірень району за проведену роботу та плідну співпрацю з сільськими громадами.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...