середа, 13 лютого 2013 р.

Афганський біль і досі віддає       Минають дні, ідуть роки
       Життя листки перегортає.
       А біль Афгану -  навіки,
       В душі чомусь не замовкає

         15 лютого в нашій країні скорботний День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів. Цього дня ми згадуємо всіх тих, хто воював на афганській землі , хто повернувся на Батьківщину і тих, хто загинув,  виконуючи свій інтерна-ціональний обов'язок.
           Напередодні 24 річниці з Дня виводу радянських військ із Афганістану бібліотекарі районної бібліотеки спільно з учнями 9-х класів спеціалізованої школи
1 та шкільним бібліотекарем Струковець К.І. провели годину мужностіНа спаленій землі Афганістану, твої герої, Україно, полягли.
            Ведучі заходу бібліотекарі Алла Новікова, Наталія Пономаренко та учні Діана Лук'яненко, Микола Кириченко розповіли присутнім про афганську війну, про молодих юнаків, які виконували свій  військовий обов'язок, наказ Батьківщини.
            Дев'ятикласники уважно слухали хвилюючі  спогади ветеранів  воїнів-інтернаціоналістів  Олександра Івановича Кочерги та Надії Володимирівни Назаренко.
Під час заходу звучали зворушливі пісні “Чорний тюльпан”, “Афганська епоха” у виконанні О.Розенбаума, декламувалися вірші В.Крищенка “Сповідь  афганця”, О.Коваля “Реквієм”. Хвилиною мовчання вшановували  пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів.
            Наприкінці години мужності школярі ознайомилися з літературою, представленою на книжковій виставці - вшановуванні  “Афганістан болить  в моїй душі”.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...