середа, 9 грудня 2015 р.

Сезон документального кіно у бібліотеціУ районній бібліотеці для дорослих у рамках Тижня права відбулася презентація кіноклубу документального кіно з прав людини Docudays UA.
Відкрив кіноклубні покази фільм Миколи Бондарчука «Трудний», у  якому порушено важливі соціальні проблеми: відповідальність батьків за дотримання та захист прав дитини, сирітство при живих батьках, підліткова ігроманія, дитяче жебрацтво. Перший показ зібрав більше 30 чоловік, більшість яких – старшокласники СШ № 5. Обговорення після перегляду було досить активним. Стрічка не залишила байдужим жодного з присутніх. Всі мали змогу висловити свою власну думку. Участь у  обговоренні кінострічки взяли : голова ГО «Центр права» Євген Куценко, координатор проектів Анатолій Заєць, виконуючий обовязки начальника відділу культури Володимир Забавський. Модератором заходу була  бібліотекар Світлана Сивоконь.
Під час відкриття кіноклубу директор бібліотеки Людмила Єфремова зазначила: «Відкриття кіноклубу Docudays UA на базі бібліотеки – це чудова можливість додати ще одну сучасну послугу та залучити більше користувачів. Ми хочемо, щоб в стінах нашої бібліотеки збиралася думаюча молодь».
Отже, силою документального кіно про права людини тростянецькі бібліотекарі відтепер нестимуть правові знання для своїх відвідувачів. Кіноклубні зустрічі  відбуватимуться раз на два місяці. Запрошуємо до обговорення фільмів усіх бажаючих.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...