четвер, 3 грудня 2015 р.

Свято для особливих

Тростянецька центральна районна бібліотека в співпраці з Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували справжнє свято для людей з обмеженими можливостями.
            В ошатній залі ресторану «Круглий двір» зібралися люди з особливими потребами – це переважно молодь, яка відвідує дозвіллєвий  клуб, що діє при районній бібліотеці і дні, коли є можливість зібратися разом стають для них справжнім святом.
            Теплими словами привітала присутніх директор Центру соціальних служб Інна Холодова. Ведучими заходу були учасники молодіжної організації ФРІ Олена Фалько та Олександр Гребіник.
            Веселі конкурси, спілкування, солодкі призи, а ще радість і усмішки чекали на учасників свята. Музичними дарунками порадували Олена Штанько, Володимир Тіщенко,  Даяна  Мірошніченко. Усі запрошені мали змогу продемонструвати свої вокальні та танцювальні здібності. Святкова програма була різноманітною, цікавою та насиченою, всі лишились задоволеними.     
            «Така взаємодія бібліотеки та соціальних служб сприяє успішному вирішенню проблем людей, які потребують підтримки в цей нелегкий час», - ділиться враженнями директорка книгозбірні Людмила Єфремова.
Солодкими смаколиками свято забезпечила фабрика ПрАТ «Монделіс Україна».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...