вівторок, 30 грудня 2014 р.

Новорічна ікебана для читачів бібліотеки   Наближається Новий рік – рік 2015. Районна бібліотека приготувала для своїх користувачів чудову новорічну програму.
    На абонементі святково засяяла незвичайна ялинка – КНИЖКОВА. Тут кожен відвідувач бібліотеки може помилуватися цією красою та взяти участь в конкурсі «Чарівна новорічна красуня», відгадати яка кількість книжок пішла на книжкову ялинку, а в кінці січня місяця отримати подарунки.
  Бібліотекарі оформили виставку-панораму «Зима – пора празникова», тематичну поличку «Новорічні ворожіння». Користувачам запропоновано літературне асорті «Книжковий снігопад».


 
    

  Ласкаво зустрічають своїх відвідувачів працівники читальної зали. Вони провели майстер-клас з виготовлення сніжинок та прикрасили ними приміщення. Напередодні Нового року тут відбулася святкова шоу-програма з привітаннями від Діда Мороза, Снігуроньки, Баби Яги та Циганки Ази.
  Вітаємо всіх користувачів з Новим Роком і запрошуємо відвідати  бібліотеку   під час новорічних свят.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...