четвер, 15 липня 2021 р.

Навчання з цифрової грамотності для бібліотечних працівників

Навчання з цифрової грамотності для бібліотечних працівників у майбутньому комп'ютеризованих сільських бібліотечних закладів Тростянецької ОТГ за допомогою платформи «Дія. Цифрова освіта».

Популяризація діяльності бібліотек через соцмережі набирає обертів. Адже щоб залишатися в тренді та бути цікавою підростаючому поколінню необхідно вміти залучати саме цю цільову аудиторію через інтернет-ресурси.

За допомогою освітнього серіалу «TikTok / Instagram / Facebook: як залишатись в тренді в 2020» бібліотечні працівники ознайомилися з інтерфейсом соцмереж, навчилися розробляти концепцію профілю, визначати цільову аудиторію та обрали для себе програми, з якими надалі зручно працювати по створенню якісного контенту.

На практиці розібрали на прикладі Тростянецької публічної бібліотеки як писати тексти, для чого потрібен контент-план, як створюються ідеї саме в бібліотечній сфері для контенту.
Немає коментарів:

Дописати коментар

⚡️Starlink в Тростянецькій бібліотеці – це вже реальність!

📚 Тростянецька публічна бібліотека -   перша бюджетна установа в місті, яка   отримала систему супутникового зв’язку Starlink. Він дасть мо...