середа, 20 вересня 2017 р.



   Директорка бібліотеки Людмила Єфремова відвідала 8-ий  Міжнародний бібліотечний форум, що проходив у рамках 24 Форуму видавців у Львові з 14 по 17 вересня у львівському Палаці Мистецтв.

  Своїми враженнями від цієї унікальної події Людмила Єфремова поділилася зі своїми колегами. А ще, очільниця книгозбірні презентувала найновіші видання, які їй вдалося придбати на форумі. Отже, тростянецькі читачі мають нагоду першими прочитати осінні новинки у книжковому світі. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

🌸Квіти на воску, тепло в серці🕯️

Коли фарби торкаються воску, а фантазія не знає меж, народжуються унікальні речі. ✨ Саме так цього дня у Тростянецькій публічній бібліотеці ...