четвер, 19 листопада 2015 р.

Революція гідності : ми маємо пам’ятати


З нагоди Дня Гідності та Свободи, у районній бібліотеці для дорослих відбувся вечір пам’яті  за участю  активістів Євромайдану та старшокласників СШ № 5.
Учасники заходу мали змогу пригадати хронологію подій Майдану, переглядаючи кадри документального фільму «Революція Гідності», коли, об’єднані поривом духу, люди піднялися за волю.

Кульмінацією став спогад про найтрагічніший етап революції – події на Інститутській, коли загинуло більше сотні протестувальників і кілька сотень було травмовано. З екрану на всіх присутніх дивилися усміхнені, життєрадісні і рішучі обличчя Небесної Сотні.
У ті знакові для України дні на Майдані боронили громадянські права і наші земляки, серед яких  гості заходу – Олександр Савченко,   Сергій Савицький та Тетяна Замула. Вони були першими з тих, хто не за вказівкою, а за велінням совісті і покликом серця опинилися у вирі революційних подій, вписавши  свій рядок у новітню історію України, вони з гідністю дивитимуться в очі своїх дітей і онуків.
Активіст Євромайдану, відомий у місті волонтер Олександр Савченко у своєму виступі пригадав, як розвивалися  події дворічної давнини, наголосивши, що на Майдані були справжні патріоти, які нині продовжують боротися на Сході України та займатися волонтерською діяльністю.
До учасників заходу звернувся учасник Майдану Сергій Савицький, який закликав молодь бути небайдужими до  долі своєї Батьківщини.
            Своїми враженнями  від перебування га Майдані  поділилася і Тетяна Замула  - жінка, що вболіває за долю України, таким  виховала  і свого сина, який уже другий рік  захищає східні кордони країни.
            Згадали  під час години пам’яті  і про буремний Схід, і про загиблих на неоголошеній жорстокій війні героїв – тростянчан: Миколу Давидова, Сергія Воробйова, Валерія Чепігу. Хвилиною мовчання вшанували учасники заходу земляків і усіх полеглих героїв Майдану та воїнів АТО.
            Досягнути відповідної атмосфери співпереживання, не залишити байдужим жодного присутнього у залі  стало можливим  завдяки  сучасним комп’ютерним технологіям у бібліотеці.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Тростянецькій публічній бібліотеці проходять заняття для дітей з особливими освітніми потребами

Ми віддавна проводили заняття для діток з особливими освітніми потребами, але вже протягом кількох місяців з дітками займається кваліфікован...